قرض كردن کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

قرض كردن: کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار حوادث مهناز،مرا ربود ، دخترجوان،خواستگارش را که به او تجاوز کرده بود حبس کرد/ خواستگار

به گزارش ایران؛ او گفت: مدتی قبل خواهرم پسر جوانی را که فیلمبردار بود به من معرفی کرد. از همان روز اول قرارمان ازدواج بود و خانواده ها نیز در جریان بودند. چند

دخترجوان،خواستگارش را که به او تجاوز کرده بود حبس کرد/خواستگار:مهناز،مرا ربود

عبارات مهم : ازدواج

چندی پیش زن جوانی به دادسرا رفت و از خواستگارش شکایت کرد.

به گزارش ایران؛ او گفت: مدتی قبل خواهرم پسر جوانی را که فیلمبردار بود به من معرفی کرد. از همان روز اول قرارمان ازدواج بود و خانواده ها نیز در جریان بودند. چند ماه قبل به بهانه اینکه مادر شهاب می خواهد با من صحبت کند، او مرا به منزل ارزش دعوت کرد. ولی هنگامی که به آنجا رسیدم شهاب گفت جهت مادرش کاری پیش آمده و منزل نیست. در این میان برایم آبمیوه آورد ولی بعد از خوردن آن بی هوش شدم.

او ادامه داد: بعد از به هوش آمدن متوجه جنایت سیاهی که رخ داده بود شدم. ولی چون قرار بود با شهاب ازدواج کنم از این عنوان به کسی چیزی نگفتم. بعد از مدتی متوجه شدم که از شهاب باردار شده است ام. جهت همین عنوان را با او در میان گذاشتم و او مدام وعده می داد که بزودی به خواستگاری ام می آید. وی ادامه داد: با همین وعده و وعید ها فرزند را نگه داشتم و الان هم کودکم به دنیا آمده است ولی او هنوز هم از ازدواج با من طفره می رود.

مهناز،مرا ربود ، دخترجوان،خواستگارش را که به او تجاوز کرده بود حبس کرد/ خواستگار

با شکایت دختر جوان تحقیقات شروع شد. ولی وی قبل از آنکه منتظر اقدام پلیس شود یک روز با شهاب تماس گرفت و با این عنوان که قصد اسباب کشی دارد شهاب را به منزل ارزش کشاند. دختر جوان – مهناز- و خانواده اش یک ساعت شهاب را در منزل ارزش حبس کرده و بعد از آن با پلیس تماس گرفته و پسر فیلمبردار را تحویل پلیس دادند.اما شهاب بعد از انتقال به دادگاه کیفری با گذاشتن وثیقه آزاد شد تا تحقیقات در این خصوص انجام شود. این در حالی است که وی بلافاصله بعد از آزادی به اداره پلیس رفت و از مهناز به اتهام آدم ربایی شکایت کرد.

با شکایت پسر جوان ،دستور بازداشت مهناز صادر شد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

به گزارش ایران؛ او گفت: مدتی قبل خواهرم پسر جوانی را که فیلمبردار بود به من معرفی کرد. از همان روز اول قرارمان ازدواج بود و خانواده ها نیز در جریان بودند. چند

واژه های کلیدی: ازدواج | تحقیقات | خانواده | فیلمبردار | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz