قرض كردن کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

قرض كردن: کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نوش‌دارو بعد از فوت , افشاگری‌های دیرهنگام عیه احمدی‌نژاد

منتظر افشاگری‌ زیاد علیه مرد رفته از پاستور باشیم؟ | حلقه حامیان احمدی‌نژاد خلوت‌تر شد 

نوش‌دارو بعد از فوت , افشاگری‌های دیرهنگام عیه احمدی‌نژاد

افشاگری های دیرهنگام عیه احمدی نژاد؛ نوش دارو بعد از مرگ

عبارات مهم : نگهبان

منتظر افشاگری زیاد علیه مرد رفته از پاستور باشیم؟ | حلقه حامیان احمدی نژاد خلوت تر شد

بعد از نامه سرگشاده احمدی نژاد به رهبری ماجرا رنگ دیگری به خود گرفت و انتقادها و اعلام برائت ها جای خود را به افشاگری ها علیه مدیر دولت نهم و دهم داد؛ افشاگری هایی که به نوعی نوش دارو بعد از فوت سهراب است.

حالا دیگر هم به باطنش پی برده اند و هم حافظه تاریخی ارزش فعال شده است هست. زمانی جز به تعریف و تمجید از احمدی نژاد زبان به چیز دیگری باز نمی کردند؛ گاهی اطاعت از او را اطاعت از خدا می دانستند و گاهی معجزه هزاره می خواندندش ولی بعد پنج سال ورق برگشت و آنهایی که در مدح احمدی نژاد صحبت می کردند منتقد او شدند. هر چند بعد از آخر دولت دهم وزرای او به خاص وزرای برکنار شده است از جمله وحیددستجردی و حاجی بابایی و … جهت گفتن اختلافاتشان با مدیر دولت، صف کشیدند ولی این یک شروع جهت اعلام برائت از احمدی نژاد بود و اوج ماجرا از زمانی شروع شد که او علی رغم توصیه رهبری تصمیم گرفت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری عضویت کند.

نوش‌دارو بعد از فوت , افشاگری‌های دیرهنگام عیه احمدی‌نژاد

با وجود آنکه این تصمیم او اعتراض خیلی از اعضای جریان حامی اش را برانگیخت ولی باز بعضی هواداران او تنها لب گزیدند و سکوت را ترجیح دادند تا اینکه با احضاریه های قوه قضائیه جهت یاران غار احمدی نژاد موجب شد تا او به سیم آخر بزند.

محمود احمدی نژاد بگم بگم هایش را این بار علیه مدیر قوه قضائیه، مدیر مجلس و دیگر شخصیت ها به کار گرفت. دیگر این چیزی نبود که هواداران صد در صدی اش هم سکوت کنند و حتی آیت الله مصباح یزدی که پدر معنوی جبهه پایداری یعنی تشکلی که مهمترین پایگاه حمایتی از احمدی نژاد محسوب می شد از او اعلام برائت کرد و گفت امروزش را تائید نمی کنم

منتظر افشاگری‌ زیاد علیه مرد رفته از پاستور باشیم؟ | حلقه حامیان احمدی‌نژاد خلوت‌تر شد 

تا اینجا تنها حمایت ها به اعلام برائت ها تبدیل شد ولی بعد از نامه سرگشاده احمدی نژاد به رهبری ماجرا رنگ دیگری به خود گرفت و این بار انتقادها و اعلام برائت ها جای خود را به افشاگری ها علیه مدیر دولت نهم و دهم داد؛ افشاگری هایی که نوش دارو بعد از فوت سهراب است.

مهندسی انتخابات

وقتی محمود احمدی نژاد افشاگری هایش را موثر ندانست دست به قلم شد و نامه سرگشاده ای به رهبری نوشت و در آن نامه با انتقاد از قوای سه گانه خواستار برگزاری انتخابات آزاد بدون دخالت شورای نگهبان شد. (اینجا) او که در این نامه از واژه «مهندسی انتخابات» استفاده کرده بود انتقاد شدید سخنگوی شورای نگهبان را برانگیخت و عباسعلی کدخدایی را به تصویر العمل واداشت.

نوش‌دارو بعد از فوت , افشاگری‌های دیرهنگام عیه احمدی‌نژاد

سخنگوی شورای نگهبان بلافاصله بعد از انتشار نامه احمدی نژاد در کانال تلگرامی اش از یک دیدار پرده برداشت. او نوشت سال 88 بعد از بالاگرفتن اعتراضات نسبت به انتخابات احمدی نژاد خواست به دیدنش بروم با مشورت دبیر محترم و در ساعت مقرر به دفتر ایشان رفتم. در دفتر با آقای الهام مواجه شدم. به شوخی گفتم معلوم شد عنوان چیست و کار، کار چه کسی است؟ اظهار بی اطلاعی کرد. به همراه مدیر جمهور به یکی از اطاق ها رفتیم. بعد از تعارفات گفت آیا نتیجه انتخابات را اعلام نمی کنید؟ (منظور اعلام صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان بود) گفتم هنوز شکایت ها بررسی نشده است و در وقت دریافت و بررسی شکایات هستیم. حالا باید دید چه کسانی دنبال مهندسی انتخابات بودند؟ شورای نگهبان و یا مهندسی در کسوت مقام اجرایی.

البته به نظر می رسد کدخدایی در لفافه خط و نشانی هم جهت احمدی نژاد می کشد به این معنا که او هم مباحث بیشتری جهت بیان دارد چراکه در همین تصویر العمل هنگامی که از تائید انتخابات سخن به میان می آورد می نویسد این تنها عنوان مورد بحث نبود و عنوان دیگری نیز مطرح شد که فعلا از حوصله این متن خارج است.

منتظر افشاگری‌ زیاد علیه مرد رفته از پاستور باشیم؟ | حلقه حامیان احمدی‌نژاد خلوت‌تر شد 

احمدی نژاد می گفت در سوریه هزینه نکنیم، کار بشار اسد تمام است

افشاگری ها علیه احمدی نژاد تنها به شخصیت های سیاسی محدود نشد و پای نظامیان هم به میان آمد.سردار حمید محبی در یادواره شهدای کوی امام رضا (ع) شهر گرگان با اشاره به درگیری ها در سوریه از نظریه احمدی نژاد راجع به سوریه پرده بر می دارد و می گوید: موقعی که جنگ و شورش به دروازه ها و خیابان های دمشق کشید بعضی از مسئولان ما نیز پا بعد کشیدند و رییس جمهور وقت آقای احمدی نژاد هم می گفتند که ‘دیگر در سوریه هزینه نکنیم لیکن کار بشار اسد تمام شده است است»

احمدی‎نژاد خواهان اعدام موسوی و کروبی بود

نوش‌دارو بعد از فوت , افشاگری‌های دیرهنگام عیه احمدی‌نژاد

عباس امیری فر یکی دیگر از افرادی بود که پیش از این در حلقه حامیان احمدی نژاد قرار داشت. او که زمانی امام جماعت مسجد نهاد ریاست جمهوری و مشاور فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در دولت دهم بود این روزها در صف اول منتقدان احمدی نژاد ایستاده است و هر بار زوایای جدیدی از مدیر جمهور سابق و نزدیکانش می گوید.

امیری فر در اخرین اظهار نظرش می گوید:« آقای احمدی‎نژاد اعتقاد بود که باید با مردها مهندس موسوی و مهدی کروبی خیلی شدید برخورد شود و حتی نظرشان بر اعدام آنها بود. ایشان که چنین نظرات تندی نسبت به مخالفان خود داشتند حالا چه شده است است که طرفدار آزادی شده است اند؟» صحبت های او به اینجا ختم نمی شود و ادامه می دهد: « احمدی نژاد کلاً آدم متوهمی بود و هر لحظه می گفت اگر بعضی از مقامات عالیه نظام از من دفاع نمی کردند رأی من خیلی زیاد از این مقدار بود» او می گوید: «در دور اول دولت ایشان تداعی شده است بود که حضرت آقا حامی ایشان هستند و حضرت آقا هم حمایت می کردند. مردم هم توقع داشتند در دور دوم آقا از ایشان حمایت کنند. از این رو ایشان توهم داشتند اگر مقامات عالیه از او دفاع نمی کردند رایشان زیاد می شد!»

امیری فر به جلسات تبیین گفتمان امام خمینی احمدی نژاد هم اشاره می کند و می گوید:«من تا قبل از نهی رهبری در این جلسات هفتگی شرکت می کردم و حضور داشتم. این ها در جلسات شخصی علیه رهبری و علیه امام موضع می گرفتند و اعتقادی به امام و رهبری هم ندارند. آنها عناد شدیدی نسبت به روحانیت و مراجع دارند و فقط و فقط خود را قبول دارند و فقط می خواهند قدرت را بگیرند.»

خبرآنلاین/فائزه عباسی

واژه های کلیدی: نگهبان | افشاگری | انتخابات | احمدی نژاد | احمدی نژاد | نتیجه انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz